Durukan Kız Öğrenci Yurdu     (0236) 211 49 45

Kurumsal

2000 yılından bu yana İzmir de profesyonel anlamda gerçekleştirdiğimiz kız öğrenci yurdu işletmeciliği ve müdürlüğündeki deneyimimizi 2008 yılından itibaren MANİSA DURUKAN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU olarak devam ettirmekteyiz.

Manisa’da 2008 yılında hizmete giren DURUKAN ÖĞRENCİ YURTLARI LTD.ŞTİ.’ne bağlı olan MANİSA DURUKAN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU 2008 yılının Şubat ayında hazırlıklarına başlamış, 2008-2009 öğretim yılında faaliyete geçmiştir.

2008 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir aile şirketi olarak hizmete açılan, kurucuları tarafından Atatürkçü, atılımcı ve modern işletme anlayışını ilke edinen MANİSA DURUKAN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU; profesyonel ve yurt yönetiminde tecrübeli, güler yüzlü yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Hizmetlerde çalışan personelimiz de sürekli olarak kontrol edilmekte ve denetlenmektedir. Öğrencilerimizin rahatı, konforu ve güveni için gerekli olan tüm düzenlemeler titizlikle yerine getirilmektedir.            

Yurt anlayışına paralel, deprem yönetmeliğine uygun olarak projelendirilen MANİSA DURUKAN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU binası, bütün ayrıntılar düşünülerek tasarlanmıştır. Bu anlayışın bir devamı olarak, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı müfettişlerinin yurdumuzda yaptığı incelemeler sonucu belirlediği öğrenci kapasitesi 91 kişi olmasına rağmen öğrencilerimizin rahatı düşünülerek 85 kişi ile sınırlandırılmış ve tüm düzenlemeler bu sayıya göre yapılmıştır.

ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINDAN hiçbir zaman ödün vermeden, çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda öğrenci ile bütünleşmeyi esas alan MANİSA DURUKAN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU, başarının çalışma şartları ile ilgili olduğunun bilinci içinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.
 

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;